Zrušené úřední hodiny na Oú Svídnice v pátek 19.7.2019
Hlášení místního rozhlasu 23.7.2019.
Fotbalové utkání - muži.
Pouťová zábava na hřišti.
Fotbalové utkání - muži.

Úvod > Obec > Aktuality

Datum konání: 11. 1. 2021 - 15. 1. 2021

Obecní úřad oznamuje, že jsou z důvodu nemoci, zrušeny úřední hodiny Oú Svídnice. Za komplikace se omlouváme.

Oznámení občanům - úhrada místních poplatků, úřední hodiny

Vzhledem k omezení provozu obecního úřadu v souvislosti s aktuální epidemickou situací ve vazbě na vládní opatření a vzhledem k omezení úředních hodin (pouze úterý od 15 do 17 hodin) i z důvodu nařízené karantény PREFERUJEME PLATBU MÍSTNÍCH POPLATKŮ (ze psa, TKO) prostřednictvím bankovního převodu na účet obce:

Variabilní symbol - číslo popisné (evidenční)

Do zprávy uveďte jméno a příjmení.

Známku na popelnici obdržíte poštou nebo Vám ji naši zaměstnanci vhodí do schránky.

Výše poplatku za svoz odpadu (OZV 1/2019) činí 500,- Kč/osoba/rekreační objekt

Výše poplatku ze psa činí 100,- Kč (nad 65 let 50 Kč a za druhého a každého dalšího 300,- Kč) OZV 3/2019.

Pokud budete potřebovat komunikovat s úřadem raději se nejprve domluvte telefonicky či prostřednictvím e-mailové pošty:

ou.svidnice@worldonline.cz - budeme se snažit odpovědět v co nejkratším termínu. Omezte prosím osobní kontakt s úřadem.

Děkujeme za pochopení a za případné nepříjemnosti se předem omlouváme.

Finanční úřad - oznámení

Provoz finančních úřadů v souvislosti s aktuální epidemickou situací

Oznámení Fú.pdf

Datum konání: 4. 1. 2021 - 8. 1. 2021

Svídnický extrém - hledání malovaných kamínků pro děti

Svídnický extrém team pro Vaše děti připravil malované kamínky. Hledejte, foťte, sdílejte na facebooku na stránce Svídnický extrém. Kamínky budou rozmístěny ve Svídnici, Slatiňanech a okolí.

Kamínky Vám připravila malá Emička ze Skutče.

Datum konání: 21. 12. 2020 - 31. 12. 2020

Obecní úřad oznamuje, že od 21.12.2020 jsou z důvodu nemoci, zrušeny úřední hodiny Oú Svídnice. Za komplikace se omlouváme.

Dobrovolné antigenní testování - informace

Na základě rozhodnutí vlády ČR proběhne v období od 16. prosince 2020 do 15. ledna 2021 dobrovolné antigenní testování obyvatel.

Obecné informace uvádí leták Ministerstva zdravotnictví ČR.

Leták.pdf

Další podrobnosti jsou patrné z tiskové zprávy Nemocnice Pardubického kraje a.s. zde https://www.nempk.cz/novinky/nemocnice-pardubickeho-kraje-spousti-antigenni-testovani-pro-verejnost a zde https://www.nempk.cz/informace/antigenni-testovani-pro-verejnost.

Prodej kaprů Lukavice

Prodej kaprů.pdf

VS Chrudim - Informace pro odběratele pitné vody

Oznámení VS Chrudim.pdf