Hlášení místního rozhlasu 29.9.2021
Hlášení místního rozhlasu 5.10.2021
Domácí fotbalové utkání - muži.
Rozloučení s létem na Práčově
Hlášení místního rozhlasu 12.10.2021
13 14 15 16 17
ČEZ - odstávka
Schůze spolku Rybník v Lukách
Domácí fotbalové utkání - muži.
25 26 27 28 29
Oznámení občanům - přistavení velkoobjemových kontejnerů na bio odpad ze zahrádek

Úvod > Obec > Aktuality > Omezení v souvislosti s nouzovým stavem

Omezení v souvislosti s nouzovým stavem

Finanční správa

Od pondělí 16. 3. 2020 jsou pracoviště Finanční správy přístupná pro veřejnost v rozsahu úředních hodin podatelen. Omezen je i provoz pokladen. Konkrétní informace podá místně příslušný finanční úřad. Finanční správa doporučuje hradit daně bezhotovostně a ke komunikaci se správcem daně využívat dálkové formy komunikace.

Autobusová doprava

Pardubický kraj přistoupil k omezení provozu autobusové dopravy. Platí tzv. prázdninový režim jízdních řádů, což znamená omezení provozu vybraných spojů a to až do doby zahájení výuky. Upravené jízdní řády naleznete na internetové adrese: portal.idos.cz

Od 18.3.2020 bude platit zákaz nástupu a výstupu předními dveřmi u všech dopravců veřejné linkové osobní dopravy na území Pardubického kraje.

Text

Úřad práce

V souvislosti se zavedením preventivních opatření Úřadu práce České republiky s cílem zamezit šíření koronaviru a zajistit ochranu klientů a zaměstnanců, se ruší všechny naplánované osobní kontakty na Úřadu práce. Budovy Úřadu práce jsou až do odvolání pro veřejnost uzavřeny.