Informační SMS

Vyhledat v textu

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
25
Zrušené úřední hodiny na Oú Svídnice.
26
Hlášení místního rozhlasu 26.4.2022
27 28 29 30
Pálení čarodějnic - pozvánka na hřiště
Domácí fotbalové utkání - muži.
1
2 3
Hlášení místního rozhlasu 3.5.2022
4
Hlášení místního rozhlasu 4.5.2022
5 6 7
Očkování psů proti vzteklině
Prodej kuřic
Rezervace bývalé školy
8
9 10
Hlášení místního rozhlasu 10.5.2022
11 12 13
Rezervace bývalé školy
14
Domácí fotbalové utkání - muži.
15
16 17
Hlášení místního rozhlasu 17.5.2022
18
Zrušené úřední hodiny na Oú Svídnice.
19 20 21
Brigáda na rybníku
SDH Svídnice - výlet a den otevřených dveří
Rezervace bývalé školy
22
23 24 25 26 27 28
Rezervace bývalé školy
29
30 31 1 2 3
Rezervace bývalé školy
4 5
Drobečková navigace

Úvod > Spolky a sdružení > Nohejbal > Nohejbal - původní > Soutěž "O pohár starosty obce" rok 2010

Soutěž "O pohár starosty obce" rok 2010

2010 fotogalerie

KONEČNÉ POŘADÍ V NOHEJBALOVÉM TURNAJI

10.ročník  nohejbalového turnaje
"O putovní pohár starosty Obce Svídnice"
který se  uskutečnil dne 4.9.2010

1.   Dibelka Daniel, Čermák Luboš, Říha Jiří, Dibelka Vladimír
2.   Sokol David, Opavský Martin, Lekeš Marián
3.   Sotona Zdenek, Hájek Roman,  Brokeš Ivan
4.   Blažek Luboš, Blažek Ladislav, Blažek Tomáš,  Kubelka Dan
5.   Bednář Pavel, Píša Václav, Šlor Robert
6.   Zamazal David, Drahý Pavel, Beňo Martin
7.   Jedlička Tomáš, Votruba Václav, Jirásek Martin
8.   Kápička Martin, Kápička Matěj, Kudyn Jiří,  Mudroch Jaroslav 
9.   AUŠPERÁCI – Kudrnka Pavel,  Němec  Ladislav,  Sedlák Milan
10. Kudyn Lukáš, Zamazal Jiří, Šimek Martin
11. Drahý Daniel, Zajíc Jan, Křivský Jaroslav
12. Doležal Otakar st., Doležal Otakar ml., Boček Jaromír, Bačkovský Josef
13. Kolář Josef, Pilař Jaroslav, Gregor Ondřej
14. Zelenka Jan, Polívka Jiří, Vašek David
15. MASÁŽ PRASAT -  Trkal Ondřej, Haňáček Jan, Haňáček Tomáš
16. KRČMA KRÁLE ARTUŠE  Slatiňany – Potůček  Josef, Burkoň Jiří, Pykal Petr
17. KLEOPATRA Chrudim – Hegenbart Vlastimil, Pekař Miloš, Václavík Jiří
18. Jedlička Petr, Kučera Jiří, Drahý Radek
19. SDH Svídnice – Roztočil Miroslav, Fuxa Pavel, Zelenka Marek, Loučka Tomáš
20. Šulaj Antonín, Florián Jiří, Drahokoupil Rostislav