Informační SMS

Vyhledat v textu

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27 28 29
Hlášení místního rozhlasu 29.9.2021
30 1 2
Rezervace bývalé školy
3
4
Zrušené úřední hodiny na Oú Svídnice.
5
Zrušené úřední hodiny na Oú Svídnice.
Hlášení místního rozhlasu 5.10.2021
6
Zrušené úřední hodiny na Oú Svídnice.
7
Zrušené úřední hodiny na Oú Svídnice.
8
Zrušené úřední hodiny na Oú Svídnice.
9
Domácí fotbalové utkání - muži.
10
Rozloučení s létem na Práčově
11 12
Hlášení místního rozhlasu 12.10.2021
13 14 15 16 17
18
Zrušené úřední hodiny na Oú Svídnice.
19
Zrušené úřední hodiny na Oú Svídnice.
ČEZ - odstávka
20
Zrušené úřední hodiny na Oú Svídnice.
21
Zrušené úřední hodiny na Oú Svídnice.
22
Zrušené úřední hodiny na Oú Svídnice.
Schůze spolku Rybník v Lukách
23
Domácí fotbalové utkání - muži.
Zrušené úřední hodiny na Oú Svídnice.
Rezervace bývalé školy
24
Zrušené úřední hodiny na Oú Svídnice.
25
Zrušené úřední hodiny na Oú Svídnice.
26
Zrušené úřední hodiny na Oú Svídnice.
27 28 29
Oznámení občanům - přistavení velkoobjemových kontejnerů na bio odpad ze zahrádek
30
Rezervace bývalé školy
Oznámení občanům - přistavení velkoobjemových kontejnerů na bio odpad ze zahrádek
31
Oznámení občanům - přistavení velkoobjemových kontejnerů na bio odpad ze zahrádek
Drobečková navigace

Úvod > Spolky a sdružení > Nohejbal > Nohejbal - původní > Soutěž "O pohár starosty obce" rok 2010

Soutěž "O pohár starosty obce" rok 2010

2010 fotogalerie

KONEČNÉ POŘADÍ V NOHEJBALOVÉM TURNAJI

10.ročník  nohejbalového turnaje
"O putovní pohár starosty Obce Svídnice"
který se  uskutečnil dne 4.9.2010

1.   Dibelka Daniel, Čermák Luboš, Říha Jiří, Dibelka Vladimír
2.   Sokol David, Opavský Martin, Lekeš Marián
3.   Sotona Zdenek, Hájek Roman,  Brokeš Ivan
4.   Blažek Luboš, Blažek Ladislav, Blažek Tomáš,  Kubelka Dan
5.   Bednář Pavel, Píša Václav, Šlor Robert
6.   Zamazal David, Drahý Pavel, Beňo Martin
7.   Jedlička Tomáš, Votruba Václav, Jirásek Martin
8.   Kápička Martin, Kápička Matěj, Kudyn Jiří,  Mudroch Jaroslav 
9.   AUŠPERÁCI – Kudrnka Pavel,  Němec  Ladislav,  Sedlák Milan
10. Kudyn Lukáš, Zamazal Jiří, Šimek Martin
11. Drahý Daniel, Zajíc Jan, Křivský Jaroslav
12. Doležal Otakar st., Doležal Otakar ml., Boček Jaromír, Bačkovský Josef
13. Kolář Josef, Pilař Jaroslav, Gregor Ondřej
14. Zelenka Jan, Polívka Jiří, Vašek David
15. MASÁŽ PRASAT -  Trkal Ondřej, Haňáček Jan, Haňáček Tomáš
16. KRČMA KRÁLE ARTUŠE  Slatiňany – Potůček  Josef, Burkoň Jiří, Pykal Petr
17. KLEOPATRA Chrudim – Hegenbart Vlastimil, Pekař Miloš, Václavík Jiří
18. Jedlička Petr, Kučera Jiří, Drahý Radek
19. SDH Svídnice – Roztočil Miroslav, Fuxa Pavel, Zelenka Marek, Loučka Tomáš
20. Šulaj Antonín, Florián Jiří, Drahokoupil Rostislav