Informační SMS

Vyhledat v textu

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
26 27
Hlášení místního rozhlasu 28.7.2021
28 29 30 31 1
2 3 4 5 6
Prodej kuřic - SVOBODA - Lučice
7
Domácí fotbalové utkání - muži.
8
9 10
Přerušení dodávky elektrické energie
Hlášení místního rozhlasu 10.8.2021
11 12 13
Zrušené úřední hodiny na Oú Svídnice.
14
Zrušené úřední hodiny na Oú Svídnice.
15
Zrušené úřední hodiny na Oú Svídnice.
16
Zrušené úřední hodiny na Oú Svídnice.
17
Hlášení místního rozhlasu 17.8.2021
18 19 20 21
Domácí fotbalové utkání - muži.
Rezervace bývalé školy
22
23 24
Hlášení místního rozhlasu 24.8.2021
25 26 27 28
Pozvánka - Loučení s prázdninami - Svídnický extrém
Rezervace bývalé školy - nohejbalový turnaj
29
30 31 1 2 3 4 5
Drobečková navigace

Úvod > Spolky a sdružení > Nohejbal > Nohejbal - původní > Soutěž "O pohár starosty obce" rok 2010

Soutěž "O pohár starosty obce" rok 2010

2010 fotogalerie

KONEČNÉ POŘADÍ V NOHEJBALOVÉM TURNAJI

10.ročník  nohejbalového turnaje
"O putovní pohár starosty Obce Svídnice"
který se  uskutečnil dne 4.9.2010

1.   Dibelka Daniel, Čermák Luboš, Říha Jiří, Dibelka Vladimír
2.   Sokol David, Opavský Martin, Lekeš Marián
3.   Sotona Zdenek, Hájek Roman,  Brokeš Ivan
4.   Blažek Luboš, Blažek Ladislav, Blažek Tomáš,  Kubelka Dan
5.   Bednář Pavel, Píša Václav, Šlor Robert
6.   Zamazal David, Drahý Pavel, Beňo Martin
7.   Jedlička Tomáš, Votruba Václav, Jirásek Martin
8.   Kápička Martin, Kápička Matěj, Kudyn Jiří,  Mudroch Jaroslav 
9.   AUŠPERÁCI – Kudrnka Pavel,  Němec  Ladislav,  Sedlák Milan
10. Kudyn Lukáš, Zamazal Jiří, Šimek Martin
11. Drahý Daniel, Zajíc Jan, Křivský Jaroslav
12. Doležal Otakar st., Doležal Otakar ml., Boček Jaromír, Bačkovský Josef
13. Kolář Josef, Pilař Jaroslav, Gregor Ondřej
14. Zelenka Jan, Polívka Jiří, Vašek David
15. MASÁŽ PRASAT -  Trkal Ondřej, Haňáček Jan, Haňáček Tomáš
16. KRČMA KRÁLE ARTUŠE  Slatiňany – Potůček  Josef, Burkoň Jiří, Pykal Petr
17. KLEOPATRA Chrudim – Hegenbart Vlastimil, Pekař Miloš, Václavík Jiří
18. Jedlička Petr, Kučera Jiří, Drahý Radek
19. SDH Svídnice – Roztočil Miroslav, Fuxa Pavel, Zelenka Marek, Loučka Tomáš
20. Šulaj Antonín, Florián Jiří, Drahokoupil Rostislav