Informační SMS

Vyhledat v textu

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27 28 29
Hlášení místního rozhlasu 29.9.2021
30 1 2
Rezervace bývalé školy
3
4
Zrušené úřední hodiny na Oú Svídnice.
5
Zrušené úřední hodiny na Oú Svídnice.
Hlášení místního rozhlasu 5.10.2021
6
Zrušené úřední hodiny na Oú Svídnice.
7
Zrušené úřední hodiny na Oú Svídnice.
8
Zrušené úřední hodiny na Oú Svídnice.
9
Domácí fotbalové utkání - muži.
10
Rozloučení s létem na Práčově
11 12
Hlášení místního rozhlasu 12.10.2021
13 14 15 16 17
18
Zrušené úřední hodiny na Oú Svídnice.
19
Zrušené úřední hodiny na Oú Svídnice.
ČEZ - odstávka
20
Zrušené úřední hodiny na Oú Svídnice.
21
Zrušené úřední hodiny na Oú Svídnice.
22
Zrušené úřední hodiny na Oú Svídnice.
Schůze spolku Rybník v Lukách
23
Domácí fotbalové utkání - muži.
Rezervace bývalé školy
24
25 26 27 28 29
Oznámení občanům - přistavení velkoobjemových kontejnerů na bio odpad ze zahrádek
30
Rezervace bývalé školy
Oznámení občanům - přistavení velkoobjemových kontejnerů na bio odpad ze zahrádek
31
Oznámení občanům - přistavení velkoobjemových kontejnerů na bio odpad ze zahrádek
Drobečková navigace

Úvod > Spolky a sdružení > Nohejbal > Nohejbal - původní > Soutěž "O pohár starosty obce" rok 2009

Soutěž "O pohár starosty obce" rok 2009

Fotogalerie

KONEČNÉ POŘADÍ V NOHEJBALOVÉM TURNAJI

9.ročník  nohejbalového turnaje
" O putovní pohár starosty Obce Svídnice"
který se  uskutečnil dne 27.6.2009

1. Dibelka Daniel, Dibelka Vladimír, Čermák Luboš
2. Zamazal David, Drahý Pavel, Beňo Martin
3. Kápička Martin, Jedlinský Pavel st., Jedlinský Pavel ml.
4. Sokol David, Opavský Martin, Lekeš Marián
5. AUŠPERÁCI - Kudrnka Pavel, Moravec Miloš, Němec Ladislav
6. Kudyn Jiří, Sedlák Milan, Sedlák Tomáš
7. Kudyn Lukáš, Zamazal Jiří, Šimek Martin
8. Kolář Josef,  Gregor Ondřej, Pilař Jaroslav
9. Bednář Pavel, Šlor Robert, Úlehla Miloš
10. Drahý Daniel, Zajíc Jan, Křivský Jaroslav
11. Šulaj Antonín, Florián Jiří, Štangl Jaroslav
12. Šustr Tomáš, Šustr Vojtěch, Zelenka Jan
13. Doležal Otakar, Boček Jaromír, Komárek Michal
14. SDH Svídnice – Fuxa Pavel, Roztočil Miroslav, Kacafírek Martin, 
                                Loučka Tomáš
15. Zelenka Marek, Drahý Ondřej, Novák Luboš
16. Blažek Luboš, Blažek Ladislav, Blažek Tomáš
17. Jedlička Tomáš, Jirásek Martin, Votruba Václav
18. Florián Vlastimil, Florián Jakub, Kápička Matěj
19. Jedlička Petr, Kučera Jiří, Hauf Milan
20. Potůček Josef, Potůček Martin, Burkoň Jiří